Lastele

LASTELE

LASTEJUTLUS

Igal pühapäeval kell 11 julgustame kirikusse tulema terve perega -  jumalateenistusel on ka lastejutlus, mille juurde laps saab värvimiseks pildi.

VAIKSE MÄNGU TUBA VÄIKELASTELE VANEMATEGA

Jumalateenistuse ajal on võimalik lapsevanemal väikelapsega olla klaasseina taga vaikse-mängu-toas ja jälgida jumalateenistust läbi kõlari.  

LASTEKIRIK

Lastekirik toimub kord kuus laupäeviti kell 11-13 (kogunemine alates kella 10.30): Piiblilugu, laulame, mängime, meisterdame. Lastele vanuses 4-11. Väike laps koos lapsevanemaga. Lastekirikud I poolaastal 2021: 30. jaanuaril, 27. veebruaril, 27. märtsil, 24. aprillil ja 29. mail. 

Erilises olukorras toimub Lastekirik interneti vahendusel: www.facebook.com/parnu.agape.kogudus. Kui saame jälle kirikus Lastekirikuks koguneda, saadame kutsed. Seniks soovime palju jõudu ja tervist, Jumala õnnistust ja tarkust. Jumal on meie kõrval ka keerulistes olukordades ja kõneleb meie südametes. Jumal kuuleb palveid! Kallid lapsed ja pered - olge väga õnnistatud!

AGAPE TÜTARLASTE KLUBI

on praegu koroona-puhkusel. Loodame kevade poole jälle kohtuda.

AGAPE LASTE SUVEKOOL

Kolmapäevast reedeni, 1.-3.07.2020 toimus taas meie kirikus Agape Laste Suvekool. Seekord oli teemaks “Teekond koos Jumalaga”. Osales üle 70 lapse, kellest üle 20 olid kirikus esimest korda või polnud väga kaua käinud.

Rõõmu tegi laste tähelepanelik ja sõbralik olek. Tore oli näha, kuidas suuremad lapsed abistasid väiksemaid, näiteks meisterduste juures. Kuna sel aastal Ameerika sõbrad ei saanud tulla ja korraldusmeeskond oli seetõttu väiksem, kulus iga abi marjaks ära.

Õuemänge korraldasid noored Joosepi juhtimisel, Head Sõnumit lastepärasel viisil andsid edasi õpetajad Külli ja Nadežda. Esimest korda oli meil suvekoolis laulmisel abiks terve ansambel, kus pillideks sünt, kitarr ja trumm.

Aitäh Ardile suvekooli juhtimise eest, aitäh kõigile õpetajatele ja abilistele, kes meeskonnas kaasa tegid, aitäh kõigile lastele ja peredele, kes osalesid. Aitäh Jumalale!

Palvetame jätkuvalt kõigi osalenud laste eest, et hea Jumala hea seeme võiks head vilja kanda ning nende pered võiksid olla hoitud ja õnnistatud.

Käesoleval aastal plaanime Laste Suvekooli 13.-15. juulil 2021.

Lastekirik: osa 1

 

Posted by Agape Keskus on Laupäev, 28. märts 2020

Lastekirik: osa 2

 

Posted by Agape Keskus on Laupäev, 28. märts 2020