Agape Laste Suvekool 2020

AGAPE LASTE SUVEKOOL

Kolmapäevast reedeni, 1.-3.07.2020 toimus taas meie kirikus Agape Laste Suvekool. Seekord oli teemaks “Teekond koos Jumalaga”. Osales üle 70 lapse, kellest üle 20 olid kirikus esimest korda või polnud väga kaua käinud.

Rõõmu tegi laste tähelepanelik ja sõbralik olek. Tore oli näha, kuidas suuremad lapsed abistasid väiksemaid, näiteks meisterduste juures. Kuna sel aastal Ameerika sõbrad ei saanud tulla ja korraldusmeeskond oli seetõttu väiksem, kulus iga abi marjaks ära.

Õuemänge korraldasid noored Joosepi juhtimisel, Head Sõnumit lastepärasel viisil andsid edasi õpetajad Külli ja Nadežda. Esimest korda oli meil suvekoolis laulmisel abiks terve ansambel, kus pillideks sünt, kitarr ja trumm.

Aitäh Ardile suvekooli juhtimise eest, aitäh kõigile õpetajatele ja abilistele, kes meeskonnas kaasa tegid, aitäh kõigile lastele ja peredele, kes osalesid. Aitäh Jumalale!

Palvetame jätkuvalt kõigi osalenud laste eest, et hea Jumala hea seeme võiks head vilja kanda ning nende pered võiksid olla hoitud ja õnnistatud.

/files/filemanager/files/2020-07-03-laste_suvekooli_ldpilt.jpg

Käesoleval aastal plaanime Laste Suvekooli 13.-15. juulil 2021.